Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na akceptację naszego Regulaminu oraz wykorzystanie plików cookie. Dzięki nim możemy zapewnić lepsze doświadczenie użytkownika oraz dostosować treści do Twoich preferencji.

Top Category
Payment Card Industry Data Security Standard

Standard bezpieczeństwa danych w branży płatniczej opracowany w oparciu o najlepsze praktyki. Standard PCI/DSS dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności. Certyfikat gwarantuje spełnianie przez Przelewy24 standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB.

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/IEC 27001:2013

Norma ISO 27001 w sposób szczegółowy określa wymagania dotyczące ustanawiania, wdrażania, utrzymywania, monitorowania i doskonalenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w organizacji. Otrzymanie certyfikacji ISO 27001 oznacza, że PayPro SA we właściwy sposób wprowadziło system zarządzania i ochrony informacji oraz aktywów. Jest także kolejnym potwierdzeniem zgodności procedur z wymaganiami prawnymi.